Ofertă refuzată Cumpărare directă

GLUCOZA 5 % - 500 ML.

Număr anunț
DA21359439
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Calinesti (CUI 31184060)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI RO16674718)
Cod CPV
33692700-4 · Solutii de glucoza (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.530 RON
Valoare finală
1.530 RON
Data publicării
02.10.2018 10:57
Data finalizării
04.10.2018 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.