Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NAS Qnap si NAS Qnap
- Număr anunț
- DA21684178
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
- Furnizor / câștigător
- FIXMYPC SRL (CUI RO24743061)
- Cod CPV
- 48822000-6 · Servere pentru calculatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.490 RON
- Valoare atribuită
- 5.490 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 14:52
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.11.2018 07:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.490 RON
din 5.490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro