Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,1% sub estimat
Lamele detensionate din otel 560mm
- Număr anunț
- DA21697642
- Autoritate contractantă
- SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
- Furnizor / câștigător
- EMAD SERV MILENIUM SRL (CUI RO19078108)
- Cod CPV
- 39224000-8 · Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.560 RON
- Valoare atribuită
- 2.480 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 08.11.2018 15:37
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.11.2018 08:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.480 RON
din 2.560 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.