Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet furnituri

Număr anunț
DA21938384
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr.26 Iasi (CUI 32224243)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
954,92 RON
Valoare atribuită
954,92 RON
Data publicării
04.12.2018 12:50
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

954,92 RON

din 954,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.