Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet papetarie

Număr anunț
DA21938213
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION C CONSTANTINESCU (CUI 29176049)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI RO5446536)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100,02 RON
Valoare atribuită
2.100,02 RON
Data publicării
04.12.2018 12:46
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100,02 RON

din 2.100,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.