Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET LIC TEHN ENERG REGELE FERDINAND I

Număr anunț
DA21935188
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC REGELE FERDINAND I (CUI 2491494)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
447,14 RON
Valoare atribuită
447,14 RON
Data publicării
04.12.2018 11:21
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

447,14 RON

din 447,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.