Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile pompa Accu-Chek Spirit - Catetere Accu-Chek FlexLink 8/60

Număr anunț
DA21672805
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
ROCHE ROMANIA SRL (CUI 17551047)
Cod CPV
42122410-7 · Pompe medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.671,80 RON
Valoare atribuită
5.671,80 RON
Data publicării
07.11.2018 07:59
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.671,80 RON

din 5.671,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.