Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,5% sub estimat
Lucrari amenajare suprafata teren de tenis in comuna Branesti, judetul Ilfov
- Număr anunț
- DA21379160
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRANESTI (CUI 4420724)
- Furnizor / câștigător
- cujofloorconcept (CUI RO29403281)
- Cod CPV
- 39293400-6 · Gazon artificial (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139.207,60 RON
- Valoare atribuită
- 132.978 RON 4,5% sub estimat
- Data publicării
- 03.10.2018 14:41
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
132.978 RON
din 139.207,60 RON estimat
4,5%
Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 6.229,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.