Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale IT

Număr anunț
DA21699967
Autoritate contractantă
MINISTERUL ADMINISTRATIEI SI INTERNELOR-CASA DE PENSII (CUI 4420490)
Furnizor / câștigător
INTER MEDIA SYS CONSULTING SRL (CUI RO24402609)
Cod CPV
30124000-4 · Piese si accesorii pentru masini de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
553 RON
Valoare atribuită
553 RON
Data publicării
09.11.2018 09:12
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

553 RON

din 553 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.