Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contor bransament cu mecanism uscat Dn50 - filete

Număr anunț
DA21699824
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
T.T.T. COMPANY SRL (CUI RO16227426)
Cod CPV
38424000-3 · Echipament de masurare si de control (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.292,45 RON
Valoare atribuită
2.292,45 RON
Data publicării
09.11.2018 09:05
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.292,45 RON

din 2.292,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.