Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de curatenie-pachet curatenie

Număr anunț
DA21695599
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "TOMA CARAGIU"PLOIESTI (CUI 29169530)
Furnizor / câștigător
DANCRISOR IMPEX SRL (CUI RO29246829)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.034,20 RON
Valoare atribuită
5.034,20 RON
Data publicării
08.11.2018 14:16
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.034,20 RON

din 5.034,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.