Ofertă acceptată Cumpărare directă

FINE TO.PROS.PLIAT V 1ST

Număr anunț
DA22178117
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE (CUI 3952162)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11,84 RON
Valoare atribuită
11,84 RON
Data publicării
04.01.2019 12:19
Termen limită
09.01.2019 17:00
Data finalizării
04.01.2019 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11,84 RON

din 11,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.