Ofertă acceptată
Cumpărare directă
S.F. elem. D.A.L.I. "Moder.sis.de trans.pub.local prin reabilitarea infra.aferente" mun. Deva
- Număr anunț
- DA21692264
- Autoritate contractantă
- Municipiul Deva (CUI 4374393)
- Furnizor / câștigător
- GREEN BUSINESS SRL (CUI 28322863)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.000 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 11:57
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.11.2018 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
130.000 RON
din 130.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro