Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de Printing la nivel de institutie pe anul 2019 conform anunt ADV 1054254

Număr anunț
DA22178387
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARTA SI DESIGN CLUJ (CUI 4288098)
Furnizor / câștigător
COPYLAND TRADING SRL (CUI RO9091754)
Cod CPV
79820000-8 · Servicii conexe tiparirii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.480 RON
Valoare atribuită
8.480 RON
Data publicării
04.01.2019 12:58
Termen limită
09.01.2019 17:00
Data finalizării
04.01.2019 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.480 RON

din 8.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.