Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licenta lunara software pentru monitorizare prin GPS - abonament ianuarie 2019

Număr anunț
DA22177822
Autoritate contractantă
Regia Autonoma de Distributie Energie Termica Constanta (CUI RO1909840)
Furnizor / câștigător
S.A.S. FLEET TRACKING S.R.L. (CUI RO15105501)
Cod CPV
79714100-3 · Servicii de localizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
656,25 RON
Valoare atribuită
665 RON
Data publicării
04.01.2019 11:41
Termen limită
09.01.2019 17:00
Data finalizării
04.01.2019 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

665 RON

din 656,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.