Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet medicamente Helpnet

Număr anunț
DA22178716
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE JIMBOLIA (CUI 2502798)
Furnizor / câștigător
HELP NET FARMA SA (CUI RO14169353)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.097,83 RON
Valoare atribuită
1.097,83 RON
Data publicării
04.01.2019 13:54
Termen limită
09.01.2019 17:00
Data finalizării
04.01.2019 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.097,83 RON

din 1.097,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.