Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie produse

Număr anunț
DA21679449
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
Cod CPV
24322500-2 · Alcool (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.060 RON
Valoare atribuită
2.060 RON
Data publicării
07.11.2018 12:11
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.060 RON

din 2.060 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.