Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de spalare auto, interior si exterior

Număr anunț
DA22178627
Autoritate contractantă
Biroul Regional pentru Cooperare Transfrontaliera Calarasi pentru granita Romania-Bulgaria (CUI 17554094)
Furnizor / câștigător
COSTA COLA S.R.L. (CUI 1912080)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
411,74 RON
Valoare atribuită
411,74 RON
Data publicării
04.01.2019 13:35
Termen limită
09.01.2019 17:00
Data finalizării
04.01.2019 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

411,74 RON

din 411,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.