Ofertă acceptată Cumpărare directă

SYBR SELECT MASTER MIX, 10X5ML/FG,MICROPLATE, LHS 96 WELL, BARCODE/HBSS,W/O CA,MG AND PH RED (1X) 10

Număr anunț
DA21690292
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
24965000-6 · Enzime (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.028,55 RON
Valoare atribuită
7.028,55 RON
Data publicării
08.11.2018 10:49
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.028,55 RON

din 7.028,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.