Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie ADEZIV BAUDEMAN (AD5) 25KG

Număr anunț
DA21688441
Autoritate contractantă
Centrul Chinologic Dr. Aurel Greblea Sibiu (CUI 4240928)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175,60 RON
Valoare atribuită
175,60 RON
Data publicării
08.11.2018 09:43
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175,60 RON

din 175,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.