Ofertă acceptată
Cumpărare directă
39224320-7 Bureti (Rev.2) , 24911200-5 Adezivi (Rev.2)
- Număr anunț
- DA21687665
- Autoritate contractantă
- Colegiul de arta 'CARMEN SYLVA' (CUI 2845427)
- Furnizor / câștigător
- SC AVSOUND COMPANY SRL (CUI RO33706852)
- Cod CPV
- 24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 735,35 RON
- Valoare atribuită
- 735,35 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 09:10
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.11.2018 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
735,35 RON
din 735,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro