Ofertă acceptată Cumpărare directă

Filme radiologice /revelator/fixator

Număr anunț
DA21381318
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC NICOLAE MALAXA (CUI 4203938)
Furnizor / câștigător
PARA MEDICAL OFFICE SRL (CUI RO15222536)
Cod CPV
32354100-0 · Filme pentru radiologii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.420 RON
Valoare atribuită
10.420 RON
Data publicării
03.10.2018 16:24
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 16:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.420 RON

din 10.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.