Ofertă acceptată Cumpărare directă

NETWORK VIDEO RECORDER CU 32 CANALE HIKVISION DS-7732NI-I4 + 2x HDD 6TB

Număr anunț
DA21380890
Autoritate contractantă
U.M. 0437 ARAD (CUI 3861854)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.882 RON
Valoare atribuită
5.882 RON
Data publicării
03.10.2018 15:51
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.882 RON

din 5.882 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.