Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camera supraveghere Speed Dome IP Hikvision DS-2DE7530IW-AE, 5 MP, IR 150 m, 5.9 - 177 mm, 30x + sup

Număr anunț
DA21380618
Autoritate contractantă
U.M. 0437 ARAD (CUI 3861854)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.574,79 RON
Valoare atribuită
4.574,79 RON
Data publicării
03.10.2018 15:37
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 15:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.574,79 RON

din 4.574,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.