Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camine de canalizare, inlocuire conducta de canlizare si bransare la conducta interioara
- Număr anunț
- DA21701961
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana pentru Sport si Tineret (CUI 27443859)
- Furnizor / câștigător
- INSTALPREST SRL (CUI 18590028)
- Cod CPV
- 45300000-0 · Lucrari de instalatii pentru cladiri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.594,82 RON
- Valoare atribuită
- 5.594,82 RON
- Data publicării
- 09.11.2018 10:27
- Termen limită
- 14.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.11.2018 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.594,82 RON
din 5.594,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro