Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CCTV Cable: XAP 75-0.59/3.7+2x1.0 [200m] (90% braid coverage, gel-filled, 2 power wires up to 230VAC
- Număr anunț
- DA21699799
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM02003 (CUI 4304673)
- Furnizor / câștigător
- DIPOL CONNECT SRL (CUI RO26051890)
- Cod CPV
- 31330000-8 · Cablu coaxial (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.965 RON
- Valoare atribuită
- 1.965 RON
- Data publicării
- 09.11.2018 09:04
- Termen limită
- 14.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.11.2018 10:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.965 RON
din 1.965 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro