Ofertă acceptată Cumpărare directă

extindere sistem alarma pentru corpul A

Număr anunț
DA21368064
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic ,, Teodor Diamant" Boldesti-Scaeni (CUI 29006419)
Furnizor / câștigător
SELKET SRL (CUI 15012593)
Cod CPV
35121700-5 · Sisteme de alarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.253 RON
Valoare atribuită
1.253 RON
Data publicării
02.10.2018 16:29
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.253 RON

din 1.253 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.