Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mobilier didactic

Număr anunț
DA21696078
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL" CALARASI (CUI 23416398)
Furnizor / câștigător
ATRIUM SRL (CUI RO17781020)
Cod CPV
39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.220 RON
Valoare atribuită
4.220 RON
Data publicării
08.11.2018 14:33
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.220 RON

din 4.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.