Ofertă acceptată Cumpărare directă

Electrozi sudura Ø3.25 Supertit Fin

Număr anunț
DA21680912
Autoritate contractantă
SOCIETATEA TRANSPORT PUBLIC NEAMT S.A. (CUI RO7613398)
Furnizor / câștigător
NELCAR IMPEX SRL (CUI RO6684226)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
242,93 RON
Valoare atribuită
242,93 RON
Data publicării
07.11.2018 13:03
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

242,93 RON

din 242,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.