Ofertă refuzată
Cumpărare directă
MATERIALE DE CURATENIE
- Număr anunț
- DA21668101
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.66 (CUI 23995249)
- Furnizor / câștigător
- NISI CONCEPT SRL (CUI 28076467)
- Cod CPV
- 39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.998,50 RON
- Valoare finală
- 2.998,50 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 13:44
- Data finalizării
- 09.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.