Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cartuse imprimantă

Număr anunț
DA21697661
Autoritate contractantă
Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
Furnizor / câștigător
DDA BIROTICA OFFICE SRL (CUI 32414515)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63.847 RON
Valoare atribuită
63.847 RON
Data publicării
08.11.2018 15:39
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63.847 RON

din 63.847 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.