Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tripack Cmy Cf371Am Cartus Toner Nr.128A Ce321A/Ce322A/Ce323A Original Hp Laserjet Cm1415Fn
- Număr anunț
- DA21697479
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.406,64 RON
- Valoare atribuită
- 1.406,64 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 15:29
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.11.2018 11:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.406,64 RON
din 1.406,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro