Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE KONICA MINOLTA BIZHUB 226 MONOCROM A3 22PPM 128MB 600 X 1200 1350 - ORAS ALESD
- Număr anunț
- DA21695657
- Autoritate contractantă
- ORASUL ALESD (CUI 4348920)
- Furnizor / câștigător
- CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL (CUI RO27188870)
- Cod CPV
- 30121000-3 · Fotocopiatoare si termocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.129 RON
- Valoare atribuită
- 3.129 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 14:18
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.11.2018 09:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.129 RON
din 3.129 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro