Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER LEXMARK E360H31E

Număr anunț
DA21688983
Autoritate contractantă
Biroul Regional pentru Cooperare Transfrontaliera Calarasi pentru granita Romania-Bulgaria (CUI 17554094)
Furnizor / câștigător
EXPERT COPY SERVICE SRL (CUI RO14240950)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.790,94 RON
Valoare atribuită
1.790,94 RON
Data publicării
08.11.2018 10:04
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.790,94 RON

din 1.790,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.