Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placa de indreptat parul ROWENTA Respectissim 7/7 SF7420, 230°C, alb

Număr anunț
DA21935276
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE SERVICII (CUI 22122602)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39712200-8 · Aparate de coafat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
295,66 RON
Valoare atribuită
295,66 RON
Data publicării
04.12.2018 11:24
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

295,66 RON

din 295,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.