Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLATFORMA SUPRATERANA PENTRU COLECTAREA SELECTIVA A DESEURILOR CU 4 MODULE

Număr anunț
DA21377489
Autoritate contractantă
Orasul Turceni (CUI 4813480)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97.020 RON
Valoare atribuită
97.020 RON
Data publicării
03.10.2018 13:40
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

97.020 RON

din 97.020 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.