Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ULTRAFLOW 54, PN 25 (cu flansa), DN 80, Qp 40 mc/h, factor impuls 5 imp/l
- Număr anunț
- DA21376200
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma de Distributie a Energiei Termice Bucuresti (CUI RO361218)
- Furnizor / câștigător
- ista România SRL (CUI RO11417888)
- Cod CPV
- 38421000-2 · Echipament de masurare a debitului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.697 RON
- Valoare atribuită
- 2.697 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 12:52
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.697 RON
din 2.697 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro