Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MC602, factor de impuls 60
- Număr anunț
- DA21376075
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma de Distributie a Energiei Termice Bucuresti (CUI RO361218)
- Furnizor / câștigător
- ista România SRL (CUI RO11417888)
- Cod CPV
- 38421000-2 · Echipament de masurare a debitului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.554 RON
- Valoare atribuită
- 4.554 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 12:47
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.554 RON
din 4.554 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro