Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plic C4 A4 mare alb siliconic/autoadeziv, FARA FEREASTRA, 229 x 324 mm

Număr anunț
DA21702559
Autoritate contractantă
Centrul International de Pregatire Avansata si Cercetare în Fizica –Filiala a INCDFM Bucuresti (CUI 35920690)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5,20 RON
Valoare atribuită
5,20 RON
Data publicării
09.11.2018 10:49
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5,20 RON

din 5,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.