Ofertă acceptată Cumpărare directă

ABONAMENT CUVANTUL LIBER - IANUARIE - DECEMBRIE 2019

Număr anunț
DA21929416
Autoritate contractantă
CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 4322858)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
376,44 RON
Valoare atribuită
376,44 RON
Data publicării
04.12.2018 08:16
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

376,44 RON

din 376,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.