Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie CALORIFER KERMI 22X600X1000

Număr anunț
DA21928375
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
INSTAL CASA SRL (CUI RO14666999)
Cod CPV
44621220-7 · Boilere pentru incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,30 RON
Valoare atribuită
256,30 RON
Data publicării
03.12.2018 16:51
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 16:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256,30 RON

din 256,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.