Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scaun de birou ergonomic Kring Kados Fit, cu suport lombar, Negru/Rosu
- Număr anunț
- DA21369233
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOSNITA NOUA (CUI 4548570)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39112000-0 · Scaune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210,08 RON
- Valoare atribuită
- 210,08 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 08:42
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 09:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
210,08 RON
din 210,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro