Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SISTEM DESKTOP , DELL I5,8GB RAM,1TB HDD , WIN 10PRO MONITOR PHILIPS 21,5 inch
- Număr anunț
- DA21703315
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Giurgiu (CUI 5843153)
- Furnizor / câștigător
- COSMIC PRINTER EXPERT SRL (CUI RO20649429)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.518,56 RON
- Valoare atribuită
- 3.518,56 RON
- Data publicării
- 09.11.2018 11:16
- Termen limită
- 14.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.11.2018 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.518,56 RON
din 3.518,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro