Ofertă acceptată Cumpărare directă

birotica

Număr anunț
DA21694427
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Comuna Deveselu (CUI 25299138)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30233100-2 · Unitati de memorie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
327,37 RON
Valoare atribuită
327,37 RON
Data publicării
08.11.2018 13:26
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

327,37 RON

din 327,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.