Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem Lenovo ,Imprimanta HP LaserJet Pro 400 M402dne, Laser, Monocrom, Format A4, Duplex, Retea

Număr anunț
DA21694097
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA (CUI 24699594)
Furnizor / câștigător
COMPACT COMPANY PRODCOM SRL (CUI RO3175856)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.198 RON
Valoare atribuită
4.198 RON
Data publicării
08.11.2018 13:11
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.198 RON

din 4.198 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.