Ofertă acceptată Cumpărare directă

Frigider Arctic,telefon Panasonic si Boxe Serioux 2.1

Număr anunț
DA21672496
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.77 (CUI 23995265)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
944,89 RON
Valoare atribuită
991,51 RON
Data publicării
06.11.2018 22:14
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

991,51 RON

din 944,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.