Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 21,9% sub estimat

Furnizare energie electrica pentru Scoala Gimnaziala Nr.3 Rasnov

Număr anunț
DA21700557
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 3 RASNOV (CUI 29413102)
Furnizor / câștigător
ELECTRICA FURNIZARE SA (CUI RO28909028)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.975,06 RON
Valoare atribuită
21.077,08 RON 21,9% sub estimat
Data publicării
09.11.2018 09:37
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.077,08 RON

din 26.975,06 RON estimat 21,9%

Adjudecat la 78,1% din estimat · economie 5.897,98 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.