Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ORGANIZATOR CANAL CABLU 19' 1U, RAL7035 HDBS148051
- Număr anunț
- DA21935943
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- VIORVIS IMPEX SRL (CUI RO3003320)
- Cod CPV
- 44322100-4 · Conducte pentru cabluri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 264,90 RON
- Valoare atribuită
- 300 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 11:42
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
300 RON
din 264,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro