Ofertă acceptată Cumpărare directă

50 carti de povesti, 10 carti ilustratii si 10 planse didactice

Număr anunț
DA21930660
Autoritate contractantă
COMUNA LIPOVA (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI LIPOVA) (CUI 4535899)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.628,77 RON
Valoare atribuită
1.628,77 RON
Data publicării
04.12.2018 09:15
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.628,77 RON

din 1.628,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.