Ofertă acceptată Cumpărare directă

SOLUTIE PARBRIZ 5L -20'C

Număr anunț
DA21701967
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
Furnizor / câștigător
LAUST IMPEX SRL (CUI RO6466329)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63 RON
Valoare atribuită
63 RON
Data publicării
09.11.2018 10:28
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63 RON

din 63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.